Multifunkčné ihriská

Multifunkčné ihriská

1. Spodná stavba
2. Povrch
3. Čiarovanie
4. Mantinelový systém
5. Športové vybavenie
6. Osvetlenie

V poslednom období sú čoraz viac obľúbené multifunkčné ihriská, ktoré sa dajú využiť na viacero druhov športu. Slúžia na rozvoj športu u mladých ako aj na aktívne využívanie voľného času. Vhodnú sú pre mestá a obce, ale aj pre školy. Vekové využitie od základnej školy po dôchodok.

Základné rozmery:
33x18m
40x20m

Využitie pre športy:
futbal
volejbal
nohejbal
hádzaná
basketbal
floorbal
tenis
v zime – korčuľovanie, hokej

Mantinelový systém (MS)

Mantinelový systém je dodávaný na kľúč, môžeme ho kombinovať s ľubovoľnou športovou plochou. Plocha môže byť určená k celoročnej alebo sezónnej prevádzke.
Celý mantinelový systém je možné doplniť o ľubovoľné športové vybavenie, ktoré môže byť jeho súčasťou. Toto vybavenie je potrebné objednať ihneď pri objednávke celého mantinelového kompletu, nakoľko je ekonomické vyrobiť ho ako súčasť celého systému.

V ponuke Vybavenie do telocviční a športovísk sú uvedené športové doplnky ako hádzanárske bránky, basketbalové koše, volejbalové stĺpiky, doplnky pre nohejbal, hokej, streetball, tenis, hokejbal a iné. V našej ponuke nájdete umelé povrchy pre Vaše ihrisko.

Kód: MS1 – Mantinelový systém na multifunkčné ihrisko – 33×18 m
Kód: MS2 – Mantinelový systém na multifunkčné ihrisko – 36×18 m
Kód: MS3 – Mantinelový systém na multifunkčné ihrisko – 40×20 m

Mantinelový systém je vyrobený z joklovej oceľovej konštrukcie, na ktorej sú upevnené farebné segmenty hrúbky 15 mm slúžiace ako výplň mantinelového systému. Základný rozmer segmentu je 2500 mm, jeden dverový vstup do ihriska a jedem technický vstup, celá konštrukcia je pozinkovaná a pevne uchytená do podkladu, z vrchnej časti sú segmenty uzavreté a ochránené hliníkovými madlami. Súčasťou montáže mantinelového systému sú práce, spojené s osadením konštrukcie na plochu po obvode ihriska. Ochranné siete po celom obvode s rozmerom ok 4,5 x 4,5 cm, zelený PP materiál, do výšky 3,70 m